Marvel Hayranları Toplanın: Avengers: End Game Fragmanı Yayınlandı

Ha geldi, ha gelecek derken Avengers: End Game fragmanı nihayet yayınlandı.

Marvel Hayranları Toplanın: Avengers: End Game Fragmanı Yayınlandı

Ha geldi, ha gelecek derken Avengers: End Game fragmanı nihayet yayınlandı.

08 Aralık 2018 Cumartesi 05:32
Marvel Hayranları Toplanın: Avengers: End Game Fragmanı Yayınlandı
Ha geldi, ha gelecek derken Avengers: End Game fragmanı nihayet yayınlandı. Yas ve hüzün dolu fragman, kahramanlarımızın çöküşünü muhteşem bir şekilde yansıtıyor.

Marvel hayranlarının uzun süredir merak içinde beklediği Avengers 4 ya da resmi olarak açıklanan adı ile Avenger: End Game fragmanı resmi olarak yayınlandı. Mayıs 2019 ’de beyaz perdeye gelecek olan filmin ilk fragmanı, Avengers: Infinity War ’da neredeyse her şeyini kaybeden kahramanların, gerçek bir çöküş yaşadığını gösteriyor.

Avengers: End Game ile birlikte Thanos ’un geri geleceğini ve filmde çok ciddi aksiyon sahneleri olacağını biliyoruz. Ancak filmin ilk fragmanı izleyenleri büyük bir son savaşa hazırlamaktan ziyade kahramanların Avengers: Infinity War ’un ardından nasıl bir çöküş yaşadıklarını gösteriyor.

Her şeyi başlatan adam olan Tony Stark, bir uzay gemisi ile sonsuz boşlukta ilerliyor. Evrenin yarısı ile birlikte en yakın dostunu da kaybeden Captain America ’nın gözleri yaşlı. Thor, her şeyini kaybetmiş bir adam olarak yas ve öfkeyi aynı anda yaşıyor. Clint… Evet, Avengers: Infinity War ’da göremediğimiz Clint yani Hawkeye, Avengers: End Game ile birlikte geri dönüyor.

Aslına bakarsanız fragmanla ilgili konuşacak çok şey var ancak şu an için Marvel hayranlarını daha fazla metin ile boğmak sinir bozucu olabilir. Aşağıdaki bağlantıdan Iron Man 1 ile başlayan hikayenin son filmi olacak Avengers: End Game ’in ilk fragmanını izleyebilirsiniz. (Fragman, yayınlandığında Türkiye altyazılı ve Türkçe dublajlı versiyonları ile değiştirilecektir.)

Türkçe Dublaj

Webtekno

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

İletişim adreslerimiz: ihbar@yeniyuzyil.news ve info@yeniyuzyil.news