Yılın en seksi erkeği seçildi

1972'de Londra'da dünyaya gelen Elba, oyunculuğun yanı sıra yapımcı, şarkıcı, rap'çi ve DJ olarak biliniyor.

Yılın en seksi erkeği seçildi

1972'de Londra'da dünyaya gelen Elba, oyunculuğun yanı sıra yapımcı, şarkıcı, rap'çi ve DJ olarak biliniyor.

06 Kasım 2018 Salı 22:20
Yılın en seksi erkeği seçildi

1972'de Londra'da dünyaya gelen Elba, oyunculuğun yanı sıra yapımcı, şarkıcı, rap'çi ve DJ olarak biliniyor. Genç yaşlarında barlarda DJ'lik yapan Elba, 20'li yaşlarının başında İngiliz ve Amerikan filmlerinde yer almaya başlayan, ünlü İngiliz aktör Idris Elba, yaşayan en seksi erkek tacının sahibi oldu.

The Wire dizisindeki iş adamı Russell "Stringer" Bell karakteriyle hafızalara kazınan 46 yaşındaki oyuncu, People dergisi tarafından yaşayan en seksi erkek unvanına layık görüldü.

Elba, yaşayan en seksi erkek seçilmesinin ardından People dergisine verdiği röportajda, "Aynaya baktım, kendimi kontrol ettim. 'Evet, bugün seksi gibisin' dedim. Ama dürüst olmak gerekirse güzel bir duygu. Güzel bir sürpriz, kesinlikle ego artırıcı” şeklinde yorum yaptı.

16 yaşındaki bir kızı ve dört yaşında bir oğlu olan Elba, "Kendime güvenmeyi seviyorum, ama aynı zamanda onu ne zaman dizginleyeceğimi de biliyorum. Hayat keşkelerle geçirilemeyecek kadar kısa. Kimseye bir yarın vaat edilmiyor, o nedenle bugünü yaşa dostum” ifadesini kullandı.

Idris Elba, People dergisinin seçtiği 33'üncü en seksi erkek oldu. Dergi, ilk olarak 1985 yılında 29 yaşındaki Mel Gibson'ı seçerek 'yaşayan en seksi erkek' geleneğini başlatmıştı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

İletişim adreslerimiz: ihbar@yeniyuzyil.news ve info@yeniyuzyil.news