İnce: Diplomayı ben istemiyorum, Anayasa istiyor

Muharrem İnce, Bilecik 'te yurttaşlarla konuşuyor.

İnce: Diplomayı ben istemiyorum, Anayasa istiyor

Muharrem İnce, Bilecik 'te yurttaşlarla konuşuyor.

01 Haziran 2018 Cuma 18:18
İnce: Diplomayı ben istemiyorum, Anayasa istiyor
Muharrem İnce, Bilecik 'te yurttaşlarla konuşuyor. İnce'nin konuşmasından satır başları:  Erdoğan, 'Komik adam' demiş benim için. Sen 24 Haziran akşamı ağlayacak mısın, gülecek misin? Hep beraber göreceğiz. Yıldırım demiş ki: 'TİKA'yı kapatacağım' demişim. Aynı abisi gibi yalancı. Sayın Yıldırım, sana bir şey diyemiyorum. Sen 24 Haziran'da kendi kendini imha edeceksin. 

İnce espri: Elon Musk yanıtı 

İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yerli otomobil ile ilgili kendisinesöylediği "Elon Musk beni arıyor" sözlerine de yanıt verdi. İnce, "Cumhurbaşkanı sensin tabii ki seni arayacak. Elon Musk'ın dan medet umuyor" dedi. 

CHP çalışanlarına talimat

Bilecik'e geldi mi Erdoğan? Siz Bilecikli olarak Erdoğan'a şunu sormayacak mısınız? Sen ne yaptın o sarayda. Mermeri bari bilelim ya. Mermer nereden geldi. Bunu öğrenmek hakkımız değil mi? Soracak mısınız? Yarın bir sınav var. Çocuklarımız yarın sınava girecek. Eve en yakın okul olacakmış. Ya istemediği okulsa. Hepsine talimatımdır. Yarın 13.00'e kadar müzikli propaganda yapmayacaksınız. Çocuklarımızın geleceği bizim seçimimizden daha mı önemli? Öğrencier 500 lira burs alacak. 

"Diplomayı ben istemiyorum. Anayasa istiyor"

Diplomayı ben istemiyorum. Anayasa istiyor. AK Parti'ye oy veren kardeşlerime seleniyorm. Doktora gittin. Ameliyat olacaksın. Sormaz mısın diploma. Diploma yoksa ameliyat olur musun, olmaz mısın? Muharrem İnce'nin mitig için alana gelmesini bekleyen Bilecikli yurttaşların ellerindeki pankartlar dikkat çekti. Parkartlarda, "Slogan mlogan yok! Bambambam, Gariban Muharrem hoşgeldin, Devlet yönetmek İncelik ister!, Oy ver İNCELDİĞİ yerden kopsun" yazıları yer aldı.  İşte o pankartlar:  [Haber görseli][Haber görseli][Haber görseli]     [Haber görseli]

Kaynak : Cumhuriyet
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

İletişim adreslerimiz: ihbar@yeniyuzyil.news ve info@yeniyuzyil.news